hap.sk  internet store  Váš obchod na internete 

VYCHOVAJTE SI - Motýle


Spoznajte tajomstvá života motýľov

Prinášame vám detailný pohľad na to, čo sa deje v prírode. Živé sety Motýlia záhrada a Motýlí pavilón predstavujú krásne zážitky nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Spoznajte tajomstvá života motýľov v priebehu niekoľkých týždňov u vás doma.

Motýlia záhrada a Motýlí pavilón Babôčka Bodliaková

Zažite to, čo poznáte iba z učebníc a obrázkov priamo u vás doma! Pozorujte zblízka život motýľov Babôčka Bodliaková. Obdivujte ako rýchlo rastú húsenice v uzatvorenom kelímku s potravou. Keď sa zavesia na papierový terčík a zakuklia sa, terčík s kuklami preneste do motýlej záhrady a zatvorte ju. O niekoľko dní zažijete neuveriteľnú hru prírody - vyliahnutie motýľa. Motýle potom niekoľko dní kŕmte, pozorujte a vypustite do voľnej prírody.


Usporiadať podľa 
Výrobca 

Motýlí pavilón
Babôčka Bodliaková
Motýlí pavilón Babôčka Bodliaková Zažite spolu s deťmi to, čo poznáme iba z učebníc a obrázkov. Pozorujte zblízka život motýľov. Experiment nevyžaduje zvláštnu starostlivosť a motýle pri experimente netrpia. Po vyliahnutí motýle niekoľko dní pozorujte, kŕmte a potom ich vypustite do voľnej prírody. Ako to funguje? Balenie obsahuje Certifikát na zaslanie 10 húseníc Babôčky Bodliakovej zdarma.
Odporúčaná cena 48,50 EUR
Naša cena 45,50 EUR

img


Motýlia záhrada
Babôčka Bodliaková
Motýlia záhrada Babôčka Bodliaková Zažite spolu s deťmi to, čo poznáme iba z učebníc a obrázkov. Pozorujte zblízka život motýľov. Experiment nevyžaduje zvláštnu starostlivosť a motýle pri experimente netrpia. Po vyliahnutí motýle niekoľko dní pozorujte, kŕmte a potom ich vypustite do voľnej prírody. Ako to funguje? Balenie obsahuje Certifikát na zaslanie 5 húseníc Babôčky Bodliakovej
Odporúčaná cena 31,90 EUR
Naša cena 29,90 EUR

img


Náhradná sada - certifikát na dodanie 5 húseníc Zopakujte si jedinečný zážitok s vašou Motýľou záhradou, alebo Motýlím pavilónom. Po doručení Certifikátu si objednajte novú zásielku 5 húseníc motýľa Babôčka bodliaková už bez ďalších doplatkov. Certifikát si uplatníte na stránke Insectlore.sk. Dodanie húseníc trvá zvyčajne 10-12 dní od objednania. Certifikát nemá časovo obmedzenú platnosť. Vhodné
Naša cena 20,90 EUR

img