hap.sk  internet store  Váš obchod na internete 

Hračky Playmobil Slovensko

Nech sa páči, vyberte si hračky Playmobil

Hľadáte hračku pre chlapca, alebo pre dievča? Vyberte si hračky Playmobil. Nemecká kvalita za príjemné ceny.Playmobil to sú kvalitné hračky s tradícou už od roku 1974.

Hračky Playmobil podľa veku

Playmobil 1.2.3 - sú hračky pre deti od 18 mesiacov do 4 rokov. Hračky Playmobil sú bez ostrých hrán, umývateľné, úplne bezpečné. Všetky hračky z tejto kategórie rozvíjajú psychomotorické vnímanie dieťaťa a podnecujú predstavivosť. Obľuba hračiek Playmobil 1.2.3 neustále rastie práve pre ich príjemný vzhľad, tvar, ich bezpečnosť a odolnosť.

Playmobil - sú hračky určené pre dievčatá a chlapcov vo veku od 4 rokov. Hračky Playmobil umožňujú deťom si vybudovať svet v malom a zažiť ho. Veľký výber tematických okruhov, realistické farby, dobrá ovládateľnosť i vzhľad blízky realite podnecujú fantáziu, kreativitu a podporujú rozvoj detskej osobnosti.

Hračky Playmobil - tradičná kvalita, príjemné ceny. Vyberte si hračky Playmobil aj vy!

Je dobré vedieť

Spoločnosť  Geobra Brandstätter ako výrobca hračiek Playmobil si je vedomá svojej zodpovednosti voči deťom. Všetky hračky Playmobil spĺňajú európske bezpečnostné normy (EN 71) pre hračky. Hračky Playmobil nemajú žiadne ostré hrany a neobsahujú žiadne ftaláty (plastifikátory). Pri výrobe hračiek Playmobil sa používajú iba materiály, ktoré vyhovujú vysokým nárokom na kvalitu, stabilitu, bezpečnosť, farebné riešenie, funkčnosť a hygienu. použité materiály sú neutrálne, nevylučujú žiadne škodliviny pri kontakte s potom a so slinami. Väčšina plastov používaných pri výrobe hračiek Playmobil je schválená aj pre styk s potravinami.

Hračky Playmobil a ich životnosť

Hračky Playmobil sú odolné, farebne stále a majú dlhú životnosť. Deti, ktoré vyrastú, môžu tieto hračky darovať mladším súrodencom, venovať kamarátom, predať na burzách hračiek, alebo uschovať pre ďalšie generácie. Kto raz vlastnil akúkoľvek hračku Playmobil ten vie, že táto hračka je skutočne bezpečná, kvalitná a trvácna.